KVÍZ

POMĚŘTE SVÉ SÍLY A VYHRAJTE

Přijďte si zasoutěžit ve vašich vinařských znalostech. Sestavte tým o 4-6 přátelích, hraje max. 8 týmů. Ve 4 kolech po 10 otázkách prověříte svoje znalosti kolem vína, jistě se mnohé nové dozvíte, ale hlavně se skvěle zabavíte.

Například: Jak se vyrábí rosé? Co mají společného odrůdy Ryzlink vlašský a rýnský? Jaká je hranice cukru u polosladkého vína? Kolik písniček o víně znáte? Kolik hroznů je v jedné sedmičce vína?

Hraje se o láhev sektu pro vítězný tým
a láhev vína pro jednoho vylosovaného!

26. 7. 2023

Vstupné 80,-/os.

Startujeme v 18h. Kapacita max. 8 týmů/4-6 os. Místo konání vinotéka MEZ/VINY, Hlavní tř. 896/6, 708 00 Ostrava-Poruba.

Jak na to?

Dejte dohromady svůj tým, pojmenujete jej a přihlaste se jako účastníci na libovolný večer v termínech výše. Počet členů týmu je 4-6 osob starších 18 let. Kapacita pro daný den je max. 8 týmů.

Přihlásit se můžete na e-mailu: svajdova@zameckevinarstvi.cz, nejpozději do 18 hod. den před termínem konání kvízu. 

Pokud se nenahlásí min. 4 týmy, může být kvíz zrušen. Proto, prosím, do přihlášky na sebe uveďte i své tel. číslo, abychom Vás mohli kontaktovat.

Co můžete vyhrát?

CENA PRO TÝM - Nejlepší tým tzn. tým, který během 4 kol nasbíral nejvíce bodů vyhraje LÁHEV SEKTU. Pokud nastane situace, že bude výherců o stejném počtu bodů více, cenu dostane každý tým s nejvíce body.

CENY PRO JEDNOTLIVCE - Před samotným kvízem se každý jednotlivec z týmu může zapojit do naší TIPOVACÍ SOUTĚŽE. Přihlášením je vyplnění formuláře pro odběr novinek z naší vinotéky s podmínkou vyplnění platné e-mailové adresy a napsání svého tipu na položenou otázku. NÁHODNĚ VYLOSOVANÝ účastník kvízu získá láhev vína.

Doplňující pravidla


  • Jednotlivé Týmy hrají spolu a snaží se nahrát co největší počet bodů. Za každou správnou odpověď získáváte 1 bod.

  • Odpovědi si každý tým píše na připravený odpovědní formulář.

  • V každém kvízu jsou 4 kola po 10 otázkách. Po každém kole si moderátor kvízu posbírá Vaše formuláře a ty budou vyhodnoceny a bude oznámeno průběžné pořadí. Na konci kvízu finální pořadí týmů.

  • Pokud se ptáme na jméno osobnosti a v zadání není řečeno jinak, postačí, když napíšete jeho příjmení.

  • Pokud se ptáme na jméno živočicha či rostliny a v zadání není řečeno jinak, uveďte jen rodové jméno. Např. "orel" je rodové jméno, "skalní" je druhové jméno.

  • Na jednu otázku pište vždy jen jednu odpověď.


  • Při konání "Kvízu mého života" není možné používat telefon a zároveň doporučujeme při poradě týmu "šeptat", aby ostatní nemohli opisovat.